Rekonštrukcia bytov - 1

Rekonštrukcia bytov
pre komfortnejšie bývanie

Rekonštrukcia bytov ako cesta k novému a komfortnejšiemu bývaniu

S nami prebieha rekonštrukcia bytov so zreteľom na tri faktory – profesionálna práca, dodržanie termínov a použite špičkových trvácnych materiálov. Tým eliminujeme riziko nedostatkov či skrytých chýb, ktoré sa môžu objaviť v budúcnosti. Naši klienti oceňujú aj náš ústretový prístup a flexibilitu.

Pokladanie podlahy
Rekonštrukcia steny v byte

Rekonštrukcia bytov pod dohľadom skúsených profesionálov

Rekonštrukcia bytov patrí k obľúbeným spôsobom, ako získať nové a komfortnejšie bývanie. Ozvite sa nám a my aj vaše staré bytové jadro premeníme na atraktívny a dizajnový interiér. A to pri dodržaní všetkých dohodnutých podmienok – rozpočet, termín, rozsah prác a pod. Práve časová úspora je jedným z dôvodov, prečo čoraz viac ľudí vyhľadáva profesionálnu firmu pri prerábaní. Uvedomujeme si, že rekonštrukcia bytov predstavuje komplexný stavebný projekt, pre ktorého úspešný záver je potrebné zladiť súhrn viacerých stavebných činností. Preto náš pracovný tím tvoria skúsení remeselníci s bohatou praxou v oblasti stavebných prác (murovanie, maľovanie, stierkovanie, obklady, sadrokartón a pod.). Nemusíte sa trápiť ani nad obstarávaním materiálu. Po obhliadke a konzultáciách vždy presne vieme, aký druh a typ materiálu a v akom množstve je potrebný v závislosti od navrhovaného riešenia realizácie stavebných zásahov. Nezabúdajte, že rekonštrukcia bytov je ideálnym spôsobom, ako v prípade menšieho bytu získať viac priestoru a byt opticky zväčšiť.

Rekonštrukcia bytu

Maximálne prispôsobenie priestoru vďaka rekonštrukcii bytov

Pri každej rekonštrukcii bytov dbáme na dôslednú organizáciu prác. Aj preto sa s nami rekonštrukcia bytov stáva príjemne vzrušujúcou epizódou, na ktorú naši klienti aj po rokoch radi spomínajú. Už mnoho z nich sa presvedčilo, že rekonštrukcia bytov dodá efekt nového bývania za pomerne nízku cenu. Bonusom je maximálne prispôsobenie bytu vašim potrebám, ktorý navyše bude funkčnejší, estetickejší, modernejší a atraktívnejší. Jednoducho bude presne podľa vašich predstáv.  Rekonštrukcia bytov – to nie je len prerobené bytové jadro. To je harmonické a komfortné bývanie pre celú rodinu. Zverte svoju domácnosť odborníkom zo Zajíček MH – STAV a tešte sa z efektívneho bývania na mieru a za férovú cenu.

Rekonštrukcia bytov - 2

Máte záujem o rekonštrukciu domu alebo bytu?

Potrebujete zatepliť Vašu stavbu či budovu, zrekonštruovať či prerobiť Váš byt či dom? Chystáte sa vymaľovať alebo stierkovať stenu? Neváhajte sa nám ozvať. Radi vám s tým pomôžeme.

Prebiehajúca rekonštrukcia

Rekonštrukcia bytu

Zhotovujeme rekonštrukcie bytov a domov v Šuranoch a v Nitrianskom kraji, murované bytové jadrá, zhotovenie bytového jadra zo sadrokartónu, obklady, dlažby, sadrokartónové stropy.

Občas potrebujeme zmenu a aj malá zmena interiéru nás dokáže povzbudiť a optimisticky naladiť. Izbu si vieme spestriť nielen nábytkom, ale aj rôznymi dekoráciami vo forme obrazov, váz alebo vankúšikov. Hlavný efekt spestrenia nám dokážu poskytnúť atraktívne vzory tapiet, či kombinácie farieb nanesených na stenu, okrasné lišty, dlažby, parkety, ktorých je na trhu nespočetné množstvo. Pri potrebe väčšej rekonštrukcie si vieme priestor efektívne rozdeliť pomocou sadrokartónovej priečky (alebo jej vybúraním), ktorá nám pri správnom umiestnení pomôže izbu naplno využiť či opticky zväčšiť.

Rekonštrukcie bytových jadier

Človek sa odhodlá na rekonštrukciu bytového jadra z rôznych dôvodov, ako napríklad zlé dispozičné riešenie, nepohodlie, estetický dojem, ale aj celkové opotrebovanie interiéru či obkladov. Rekonštrukcia bytového jadra pozostáva zväčša z mnohých úkonov a preto je časovo náročná.

Kompletná rekonštrukcia spočíva vo vybúraní nechcených priečok, prípadne vymurovaní nových, preverení elektroinštalácie, vodoinštalatérskych prác. Ďalej je potrebné sa pripraviť na nespočetné množstvo murárskych prác, maliarskych prác, na realizovanie pokládky dlažieb, parkiet, obkladov, prípadne na vyhotovenie sadrokartónových podhľadov.

Zrekonštruovaná kúpeľňa
Technický nákres

Rekonštrukcie interiérov

Rekonštrukcia interiéru dokáže oživiť dojem z miestnosti. Nová maľovka či podlaha dokážu s interiérom spraviť zázraky. Interiér sa často zničí či už v domácnosti alebo rôznych skladových priestoroch firiem najmä ošúchaním farby, či jej oškretím. V halových priestoroch je podlaha často zaťažovaná ťažkými nábytkami, a preto je potrebné na túto záťaž halu dopredu pripraviť. Trvácnosť interiéru spočíva nielen vo výbere správnych kvalitných materiálov, ale v neposlednom rade treba dbať aj na kvalitu prevedených prác a zveriť sa do rúk skúseným odborníkom.

Rekonštrukcie domov a bytov | ZAJÍČEK – MH STAV spol. s.r.o.