Zateplenie domov Nové Zámky

Zateplenie domov Nové Zámky

Prečo sa vyplatí zateplenie domov v Nových Zámkoch so Zajíček – MH STAV?

 • garancia kvality, na ktorej zakladáme si vďaka vysokej kvalite používaných materiálov a kvalifikovanej pracovnej sile,
 • bohaté skúsenosti v oblasti zateplenia nehnuteľností,
 • profesionálny prístup,
 • zateplíme váš dom dôkladne, s ohľadom na najmenší detail.
Zateplenie domov Nové Zámky
Zateplenie domov Nové Zámky - 1

Máte záujem o rekonštrukciu domu alebo bytu?

Potrebujete zatepliť Vašu stavbu či budovu, zrekonštruovať či prerobiť Váš byt či dom? Chystáte sa vymaľovať alebo stierkovať stenu? Neváhajte sa nám ozvať. Radi vám s tým pomôžeme.

Zatepleniu domov perfektne rozumieme

V Nových Zámkoch a okolí sme lídrom v oblasti zateplenia domov. Zakladáme si na riešeniach na mieru, o čom sa presvedčili už mnohí naši spokojní klienti. Firma Zajíček – MH STAV ponúka taktiež služby ako stavebné práce, rekonštrukcia domov, rekonštrukcia bytov a stavby a prístavby.

Naše zatepľovacie služby zahŕňajú:

 • fasádne zateplenie domov, ktoré okrem spomínaných výhod lepší aj estetický vzhľad vašej nehnuteľnosti,
 • strešné a podkrovné zateplenie domov,
 • zateplenie podláh a podlažia pre rovnomernú teplotu v celom dome.

Zateplenie domov je odborná činnosť, pri ktorej zaváži aj ten najmenší detail. Preto ju radšej prenechajte odborníkom. Zateplenie domov štandardne prebieha v niekoľkých fázach. Prvou je príprava povrchu na zateplenie, nasleduje samotná realizácia zateplenia (radi vám pomôžeme pri výbere vhodného materiálu na zateplenie domu a materiálu na zateplenie domov) a po nej dokončovacie práce.

Aké výhody ponúka zateplenie domov v Nových Zámkocha okolí?

 • zateplenie domov predstavuje jeden z najefektívnejších spôsobov, ako zvýšiť ich energetickú efektívnosť.
 • Energetická úspora – zateplenie domu pomáha znížiť náklady na vykurovanie, keďže výrazne eliminuje tepelné straty. Zvýšenie hodnoty domu na trhu s nehnuteľnosťami, čo zaiste oceníte v prípade predaja/prenájmu.
 • Lepšia akustika – zateplenie domov prispieva k redukcii hluku z vonkajšieho prostredia a zlepšuje akustiku v interiéri.
 • Teplotný komfort počas celého roka – zateplenie domu zabezpečí rovnomernú teplotu v interiéri od jari do zimy. • Zníženie ekologickej stopy – vedeli ste, že zateplenie domov prispieva k ochrane životného prostredia? Napomáha pri znižovaní CO2.

Otázky a odpovede

Odpoveď na to a mnohé ďalšie otázky, ktoré by vás mohli zaujímať, sa snažíme zodpovedať v tejto sekcii – Časté otázky a odpovede.

Prinášame stručné odpovede na niekoľko otázok, ktoré od našich klientov dostávame najčastejšie.

ZAJÍČEK - MH STAV s.r.o.

Prečo by si mal zákazník zvoliť Zajíček – MH STAV pre zateplenie domov v Nových Zámkoch?

Vďaka našej garancii kvality, vysokej kvalite používaných materiálov, kvalifikovanej pracovnej sile, bohatým skúsenostiam v oblasti zateplenia a profesionálnemu prístupu, kde dbáme na každý detail.

Späť

Ktoré služby ponúka firma Zajíček – MH STAV okrem zateplenia domov?

Ponúkame stavebné práce, rekonštrukciu domov, rekonštrukciu bytov a stavby a prístavby.

Späť

Aké konkrétne zatepľovacie služby ponúkate?

Ponúkame fasádne zateplenie domov, strešné a podkrovné zateplenie domov, a zateplenie podláh a podlažia pre rovnomernú teplotu v celom dome.

Späť

Aké výhody prináša zateplenie domov z pohľadu energetiky a životného prostredia?

Zateplenie domov vedie k výraznej energetickej úspore, zníženiu nákladov na vykurovanie, eliminácii tepelných strát, zvýšeniu hodnoty nehnuteľnosti, redukcii hluku, rovnomernej teplote počas celého roka a k zníženiu ekologickej stopy prispievajúc k ochrane životného prostredia a znižovaniu CO2.

Späť

Ako môžem skontaktovať Zajíček – MH STAV v prípade záujmu o vaše služby?

Môžete nás kontaktovať telefonicky na čísle +421 904 678 206 alebo e-mailom na zajicek.marcel@zmail.sk.

Späť

V akých fázach prebieha proces zateplenia domov?

Proces zateplenia domov začína prípravou povrchu na zateplenie, nasleduje samotná realizácia zateplenia (pri ktorej pomáhame pri výbere materiálu) a po nej nasledujú dokončovacie práce.

Späť