Stavby a prístavby - 1

Stavby a prístavby rodinných domov
bez zbytočných starostí

Stavby a prístavby – všetko máme pod kontrolou

Stavby a prístavby si žiadajú logickosť realizácie prác, ktoré na seba plynulo nadväzujú a vzájomne sa ovplyvňujú. Akýkoľvek chaos spôsobí brzdenie prác a často i dodatočné finančné náklady. Zverte stavby a prístavby skúseným odborníkom zo Zajíček – MH STAV a vyhnite sa zbytočným nepríjemnostiam.

Prístavba rodinného domu
Stavba rodinného domu

Stavby a prístavby bez starostí

Realizácia či rekonštrukcia stavieb a prístavieb patrí k dôležitým etapám na ceste k vysnívanému bývaniu. A my vám ju chceme čo najviac uľahčiť. Preto naše portfólio služieb zahŕňa stavebné práce, zateplenie, maľovanie, stierkovanie, tapetovanie, ako aj zhotovovanie zámkových dlažieb, sadrokartónov, priečok, podkroví a pod. Naším cieľom sú stavby a prístavby realizované s dôrazom na prvotriednu kvalitu prác, a preto používame špičkové materiály a stavebné náradie. Klient dostane presne to, na čom sa s nami dohodol, nevynímajúc realizáciu prác načas a za stanovenú cenu. Vážime si prejavenú dôveru, a preto ku každej spolupráci pristupujeme so zreteľom na korektnosť, férovosť, flexibilitu a prvotriedne prevedenie prác.

Vchod do dvoj generačného domu

Pri stavbách a prístavbách dbáme na bezpečnosť, s dôrazom na špičkovú kvalitu

Patríme k profesionálom na stavby a prístavby. Vďaka nadobudnutým vedomostiam i praxi vždy vieme spoľahlivo určiť, aké konštrukčné riešenia a materiály sú najvhodnejšie a najlepšie pre konkrétne stavby a prístavby. K našim partnerom patria overení a spoľahliví dodávatelia. Materiál máme vždy načas, čím ušetríme množstvo vášho času, peňazí a v neposlednom rade aj stresu. Záleží nám nielen na našom dobrom mene a povesti, ale aj vašej maximálnej spokojnosti, ktorá sa odzrkadľuje v mnohých pozitívnych referenciách či pravidelnejších spoluprácach. Keďže stavby a prístavby predstavujú dlhoročné investície, tak vždy dbáme na špičkovú kvalitu prevedenia. Všetky naše realizované stavby a prístavy považujeme za dostatočný prejav kombinácie našej profesionality, odbornosti i dlhoročných skúseností a zručností.

Stavby a prístavby - 2

Máte záujem o rekonštrukciu domu alebo bytu?

Potrebujete zatepliť Vašu stavbu či budovu, zrekonštruovať či prerobiť Váš byt či dom? Chystáte sa vymaľovať alebo stierkovať stenu? Neváhajte sa nám ozvať. Radi vám s tým pomôžeme.