Stavby a prístavby Nové Zámky

Stavby a prístavby – Nové Zámky a okolie

Stavby a prístavby v Nových Zámkoch a okolí prenechajte na nás!

Vytvoríme vám nový domov či priestor na prácu alebo trávenie voľného času – a to presne podľa vašich predstáv. Pracujeme rýchlo, efektívne, zodpovedne a bezpečne. Usilujeme sa, aby všetky projekty boli zhotovené včas a podľa dohodnutých špecifikácií.

Stavby a prístavby Nové Zámky
Stavby a prístavby Nové Zámky - 1

Máte záujem o rekonštrukciu domu alebo bytu?

Potrebujete zatepliť Vašu stavbu či budovu, zrekonštruovať či prerobiť Váš byt či dom? Chystáte sa vymaľovať alebo stierkovať stenu? Neváhajte sa nám ozvať. Radi vám s tým pomôžeme.

Stavby a prístavby ako cesta k novému bývaniu či k ideálnym pracovným priestorom v Nových Zámkoch

Kedy viete, že nastal čas na rekonštrukciu či novostavbu? Na základe mnohých úspešných spoluprác a klientov sme vypozorovali štyri dôvody:

  • stavby a prístavby nezohľadňujú meniace sa potreby – rozbiehate vlastné podnikanie? Umožnil vám zamestnávateľ pracovať z domu, tzv. homeoffice? Dali ste sa na domáce cvičenie a potrebujete miestnosť na fitnes pomôcky a stroje? Určite oceníte prístavbu alebo rekonštrukciu, ktorá vám dopraje viac priestoru. Doprajte sebe aj rodine maximálny komfort bývania a využívania priestoru s našimi službami v oblasti stavebných prác a rekonštrukcie bytov či domov.
  • stavby a prístavby, ktoré vyriešia nedostatok priestoru – Pribudli do vašej rodiny noví členovia? Možno potrebujete rozšíriť obytný priestor. Či už potrebujete menšie úpravy alebo celkovú rekonštrukciu domu, sme tu pre vás.
  • stavby a prístavby ako investícia do budúcnosti – Plánujete výhodne investovať svoje financie? Zvýšte hodnotu svojej nehnuteľnosti s modernými a štýlovými riešeniami. Výsledkom môže byť zisk pri budúcom predaji alebo prenájme.
  • energeticky úsporné stavby a prístavby – V čase rastúcich cien energií je dôležité myslieť na úsporu. Naše služby v oblasti zateplenia domov a výmeny okien môžu výrazne znížiť vaše náklady na vykurovanie.

Otázky a odpovede

Odpoveď na to a mnohé ďalšie otázky, ktoré by vás mohli zaujímať, sa snažíme zodpovedať v tejto sekcii – Časté otázky a odpovede.

Prinášame stručné odpovede na niekoľko otázok, ktoré od našich klientov dostávame najčastejšie.

ZAJÍČEK - MH STAV s.r.o.

Aké služby ponúka spoločnosť v oblasti stavieb a prístavieb v Nových Zámkoch?

Spoločnosť ponúka služby súvisiace so stavbami a prístavbami, kde vytvárajú nové obytné priestory, pracovné priestory alebo priestory na trávenie voľného času podľa špecifikácií zákazníka.

Späť

Ako spoločnosť pristupuje k realizácii projektov?

Pracujú rýchlo, efektívne, zodpovedne a bezpečne s cieľom dodržiavať všetky dohodnuté špecifikácie a termíny.

Späť

Kde môžem nájsť kontaktné informácie spoločnosti, ak mám záujem o ich služby?

Môžete sa obrátiť na spoločnosť cez telefónne číslo +421 904 678 206 alebo e-mailom na zajicek.marcel@zmail.sk.

Späť

Aké sú hlavné dôvody, ktoré vedú ľudí k rozhodnutiu pre rekonštrukciu alebo novostavbu v Nových Zámkoch?

Medzi hlavné dôvody patrí zmena životných potrieb, ako je potreba priestoru pre domáce podnikanie alebo cvičenie, nedostatok priestoru vzhľadom na pribúdajúce členy rodiny, investícia do nehnuteľnosti s cieľom zvýšiť jej hodnotu a potreba energeticky úsporných riešení.

Späť

Prečo by ľudia mali zvážiť energeticky úsporné stavby a prístavby?

V čase rastúcich cien energií môžu energeticky úsporné stavby a prístavby výrazne znížiť náklady na vykurovanie a tak prispieť k úspore financií.

Späť

Ako môže rekonštrukcia alebo prístavba ovplyvniť hodnotu mojej nehnuteľnosti?

Rekonštrukcia alebo prístavba môže zvýšiť hodnotu vašej nehnuteľnosti, čo môže v budúcnosti priniesť zisk pri jej predaji alebo prenájme.

Späť