Rekonštrukcia bytov Nitra

Rekonštrukcia bytov – Nitra a okolie

Ako prebieha rekonštrukcia bytov v Nitre?

Rekonštrukcia bytov si žiada systematickosť a logické plánovanie aj realizáciu prác. Zvyčajne prebieha takto:

1. individuálne konzultácie – na spoločnom stretnutí sa porozprávame o predpokladaných stavebných úpravách. Následne si prehliadneme byt, posúdime jeho aktuálny stav a odporučíme najvhodnejšie stavebné práce a zásahy, ktoré budú zohľadňovať vaše požiadavky, rozpočet a v neposlednom rade aj časový plán. Chceme, aby rekonštrukcia bytov v čo najmenšej miere ovplyvnila pracovný či rodinný harmonogram našich klientov. Následne si dohodneme termín realizácie prác.

2. demolácia – po príchode do vášho bytu sa pustíme do práce a v prípade potreby odstránime staré materiály (podlahy, obkladačky, omietky) alebo zbúrame časť steny, príp. priečky.

3. výstavba – postavíme nové steny / priečky, dáme nový obklad do kúpeľne či nátery alebo stierky na steny.

4. dokončovacie práce.

Cieľom je vyzdvihnúť praktickosť a estetickosť vášho staronového bytu – aby sa vám v ňom príjemnejšie bývalo.

Dodáme, že všetky stavebné zásahy sú odkonzultované s vami ako majiteľom / majiteľkou bytu.

Rekonštrukcia bytov Nitra
Rekonštrukcia bytov Nitra - 1

Máte záujem o rekonštrukciu domu alebo bytu?

Potrebujete zatepliť Vašu stavbu či budovu, zrekonštruovať či prerobiť Váš byt či dom? Chystáte sa vymaľovať alebo stierkovať stenu? Neváhajte sa nám ozvať. Radi vám s tým pomôžeme.

Tri najväčšie výhody rekonštrukcie bytov:

  • Modernizácia a zvýšenie hodnoty bytu – rekonštruovaný byt stúpa na hodnote, čo je výhodou pri jeho budúcom predaji alebo prenájme. Je totiž zrejmé, že dobre zrekonštruovaný byt pritiahne viac potenciálnych nájomníkov či kupcov.
  • Energetická úspora – mnohí si neuvedomujú, že aj vek bytu sa podpisuje pod náklady na energie, obzvlášť vykurovanie. Rekonštrukcia bytov s použitím správnych materiálov vedie k zvýšeniu energetickej efektívnosti (zateplenie stien eliminuje zbytočné úniky tepla a vedie k jeho uchovaniu v interiéri a pod.).
  • Psychická pohoda – zaiste uznáte, že v byte, ktorý vyhovuje vášmu životnému štýlu a ktorý je upravený presne podľa vášho vkusu, sa cítite príjemne a útulne. Tento  pocit sa podpisuje pod vyšší komfort bývania. Vďaka rekonštrukcii si byt môžete upraviť presne podľa svojich predstáv a potrieb – čiže na miesto, kde sa budete cítiť dobre.

Rekonštrukcia bytov je pomerne závažné rozhodnutie, a my sa zo všetkých síl pousilujeme uľahčiť a zjednodušiť vám ho. Chceme, aby rekonštrukcia bytov, ktorú realizujeme v Nitre a okolí bola jedno z vašich najlepších rozhodnutí.

Otázky a odpovede

Odpoveď na to a mnohé ďalšie otázky, ktoré by vás mohli zaujímať, sa snažíme zodpovedať v tejto sekcii – Časté otázky a odpovede.

Prinášame stručné odpovede na niekoľko otázok, ktoré od našich klientov dostávame najčastejšie.

ZAJÍČEK - MH STAV s.r.o.

Ako prebieha proces rekonštrukcie bytov v Nitre?

Rekonštrukcia bytov v Nitre si žiada systematickosť a logické plánovanie. Proces zahŕňa individuálne konzultácie, demoláciu, výstavbu a dokončovacie práce. Vždy sú stavebné zásahy konzultované s majiteľom bytu.

Späť

Aké sú hlavné ciele rekonštrukcie bytov?

Cieľom je zvýšiť praktickosť a estetickosť bytu, aby sa v ňom príjemnejšie bývalo a aby bol energeticky účinný.

Späť

Na koho sa môžem obrátiť, ak mám záujem o rekonštrukciu bytu v Nitre?

Môžete sa obrátiť na firmu cez telefónne číslo +421 904 678 206 alebo e-mailom na adresu zajicek.marcel@zmail.sk.

Späť

Aké sú tri hlavné výhody rekonštrukcie bytov?

Tri kľúčové výhody rekonštrukcie bytov sú modernizácia a zvýšenie hodnoty bytu, energetická úspora a psychická pohoda pre obyvateľa.

Späť

Ako rekonštrukcia bytov ovplyvňuje energetickej efektívnosti?

Vďaka použitiu správnych materiálov, napríklad zatepleniu stien, eliminujeme zbytočné úniky tepla a zvyšujeme energetickú efektívnosť bytu..

Späť

Prečo by som mal zvoliť vašu firmu pre rekonštrukciu bytu?

Chceme, aby rekonštrukcia bytov, ktorú realizujeme v Nitre a okolí, bola jedno z vašich najlepších rozhodnutí. Pousilujeme sa uľahčiť a zjednodušiť celý proces pre našich klientov.

Späť