Stavebné práce - 1

Komplexné stavebné práce
na novostavbách i rekonštrukciách

Komplexné stavebné práce v réžii skúsených odborníkov

Komplexné stavebné práce pod naším dohľadom sú garanciou profesionality, zodpovedného prístupu a precíznosti. Postavíme dom, zrekonštruujeme byt, vymaľujeme steny, spravíme fasádu, položíme zámkovú dlažbu, urobíme stierky v izbách, obložíme kúpeľňu novým obkladom… a to ani zďaleka nie je všetko.

Stavba základov
Terasa

Stavebné práce podľa dohodnutého harmonogramu aj rozpočtu

Ak zháňate odborníkov na stavebné práce, práve ste ich našli. Náš tím tvoria skúsení odborníci, ktorí sú vždy zárukou spoľahlivosti. A to bez ohľadu na stavebné práce a ich rozsah – či už staviate nehnuteľnosť od základov, prerábate byt či rekonštruujete časť rodinného domu, príp. chcete k nemu pár izieb pristavať. Naše portfólio služieb je mimoriadne rozsiahle, čiže pri stavebných plánoch už nemusíte zháňať viacero firiem. My sa o to postaráme. Sme experti na tapetárske a maliarske práce, murovanie, fasádne omietky, pokladanie dlažby a obkladov, zatepľovanie minerálnou vatou či polystyrénom. Taktiež vám zhotovíme stropy, priečky a podkrovie na mieru, presne podľa vašich možností a návrhov. Vždy platí to, na čom sa dohodneme, či už ide o financie, harmonogram prác a i.

Vonkajšia dlažba

Bezchybnosť a spoľahlivosť stavebných prác

Stavebné práce realizujeme s ohľadom na bezchybné prevedenie a použite kvalitných materiálov. Samozrejmé je zaistenie maximálnej bezpečnosti a ochrany zdravia aj majetku. Nie sme dôslední len pri samotnej práci, ale aj po jej skončení, a preto v závere upraceme po sebe hrubú špinu. Našim klientom skutočne doprajeme prvotriedne stavebné práce a poradenstvo počas celého trvania spolupráce. Ak plánujete stavať či prerábať a chcete mať všetko pod kontrolou a zároveň istotu najvyššej kvality, neváhajte nás osloviť. Sme vždy pripravení poradiť a vysvetliť vám, čo všetko budú konkrétne stavebné práce a zásahy vyžadovať. Disponujeme aj vzorkovníkmi farieb pre čo najrealistickejšiu predstavu pri voľbe odtieňov. Naším cieľom je, aby stavebné práce dopadli nad vaše očakávania.

Stavebné práce - 2

Máte záujem o rekonštrukciu domu alebo bytu?

Potrebujete zatepliť Vašu stavbu či budovu, zrekonštruovať či prerobiť Váš byt či dom? Chystáte sa vymaľovať alebo stierkovať stenu? Neváhajte sa nám ozvať. Radi vám s tým pomôžeme.

Ilustrácia so stavebnými prácami

Spoľahnite sa na stavebné práce od ZAJÍČEK – MH STAV

Stavby domov, prístavby, zateplenie domov, murárske práce, zámkové dlažby, rekonštrukcie domov a bytov v Šuranoch a v Nitrianskom kraji. Používame kvalitné materiáli.

Ak už máme vybratý pozemok, na ktorom budeme chcieť stavať dom, jeho budúcu kvalitu ovplyvní aj vybudovanie dobrých základov. Výkopové práce základových konštrukcií sa robia do takej hĺbky, do akej nemrzne, čo na Slovensku predstavuje hĺbku v rozmedzí okolo 80 až 130cm. Plytké založenie zväčša býva zdrojom prasklín. Najvhodnejší čas na začatie takýchto prác je na jar, kedy už zemina nie je zamrznutá a je aj presušená. S výkopovými prácami pre budúci dom súvisí aj vybudovanie kanalizácie.

Stavebné práce | ZAJÍČEK – MH STAV spol. s.r.o.