Rekonštrukcia domov - 1

Rekonštrukcia domov
pod taktovkou skúsených profesionálov

Rekonštrukcia domov s dôrazom na plynulosť stavebných prác

Rekonštrukcia domov je častým krokom, ktorý nasleduje po kúpe, príp. zdedení staršej nehnuteľnosti. Rekonštrukcia domov je zároveň akýsi prirodzený krok pri dlhodobejšom užívaní domu. Počas rokov sa zaiste menia vaše požiadavky na jeho vybavenie a dispozíciu tak, aby si stále udržal moderný šmrnc.
Dom si nestaviame na rok alebo na dva, ale na dlhšie obdobie ideálne na celý život. No každý, rodinný dom aj keď je akokoľvek kvalitne postavaný si po rokoch užívania vyžaduje svoju rekonštrukciu.

Rekonštrukcia domu
Rekonštruovaný dom

Mimoriadne efektívna a účelová rekonštrukcia domov

Rekonštrukcia domov je častá aj z dôvodu starnutia použitých technológií a rozvodov, ako aj rozdelenia väčších rodinných viacposchodových domov na samostatné bytové jednotky. Keďže ide o výrazný stavebný zásah, vždy oslovte skúsených profesionálov. Sme serióznou firmou, ktorá sa už roky zaoberá rekonštrukciou domov i bytov. Vďaka bohatej praxi vám vieme ponúknuť realizáciu rekonštrukcie podľa najmodernejších trendov a, samozrejme, aj podľa vašich požiadaviek a predstáv. Používame kvalitné materiály, ktoré vydržia roky. Naším cieľom je, aby rekonštrukcia domov prispela k vášmu optimálnemu komfortu z bývania. Garantujeme, že s nami je každá rekonštrukcia domov mimoriadne efektívna a účelová. Žiadne zbytočné státie prác, žiadne ponevieranie sa robotníkov a čakanie na materiál. Ušetríte tak obrovské množstvo vášho času, ktorý môžete venovať rodine či práci s vedomím, že vaša nehnuteľnosť je v dobrých rukách. Rekonštrukcia domov v našej réžii sa vyznačuje detailným a precíznym prevedením prác v dohodnutom rozsahu a termíne. Výsledkom je modernejší a atraktívnejší vzhľad nehnuteľnosti, presne podľa vašich predstáv. 

Rekonštrukcia stropu

Atraktívnosť a modernosť vďaka rekonštrukcii domov

Rekonštrukcia domov si žiada celé portfólio rozmanitých odborných stavebných zásahov. Sme mimoriadne zruční v oblasti murárskych prác, stierkovania, maľovania (interiéru aj exteriéru), zatepľovania, zhotovovania obkladov, sadrokartónových stropov, stien, podkroví atď. Drvivú väčšinu prác si teda zastaneme sami, a preto si nemusíte robiť starosti s hľadaním a oslovovaním ďalších firiem, nákupom potrebného materiálu, ako aj s logickým zladením prác tak, aby bola zabezpečená ich plynulá realizácia. Profesionálne realizovaná rekonštrukcia domov navyše zvýši ich hodnotu, a preto predstavuje investíciu, ktorá má obrovský zmysel a potenciál. Postupom času sa menia vaše požiadavky na dispozíciu a vybavenie domu. Starnú technológie a rozvody použité v dome a za druhé menia sa naše požiadavky na dispozičné riešenie domu. Ak je možné v bytoch robiť rôzne dispozičné zmeny, tak zmeny dispozície v rodinných domoch sú priam neobmedzené. Napríklad ak máte väčší dvojposchodový rodinný dom môžete ho rozdeliť na dve samostatné bytové jednotky.

Rekonštrukcie domov a bytov | ZAJÍČEK – MH STAV spol. s.r.o.
Rekonštrukcia domov - 2

Máte záujem o rekonštrukciu domu alebo bytu?

Potrebujete zatepliť Vašu stavbu či budovu, zrekonštruovať či prerobiť Váš byt či dom? Chystáte sa vymaľovať alebo stierkovať stenu? Neváhajte sa nám ozvať. Radi vám s tým pomôžeme.